Ochrana osobných údajov

NAVIGÁCIA

Cvičná firma očami študentov

6. Kontraktačný veľtrh cvičných firiem v Seredi

 

Dňa  4. decembra 2019 sme sa s našou cvičnou firmou Hola Churros, s. r. o. zúčastnili  6. Kontraktačného veľtrhu cvičných firiem v Seredi. Bola to pre nás prvá návšteva veľtrhu cvičných firiem, na ktorom sme našu firmu prezentovali. Spolu s nami sa veľtrhu zúčastnili cvičné firmy Reborn, s. r. o., pre ktorých to bola taktiež premiéra, a firma 21Kapkejks, s. r. o., ktorá sa týchto veľtrhov zúčastňuje pravidelne.

Veľtrh sa konal na Obchodnej akadémii v Seredi, konkrétne v školskej telocvični. Výnimkou boli prezentácie, ktoré cvičné firmy obhajovali v priestoroch počítačovej učebne. Naša firma však prezentáciu nemala, a tak sme sa ich zúčastnili iba ako diváci. Svoju firmu veľmi úspešne prezentovali štvrtáci, ktorí sa umiestnili na 3. mieste v kategórii Najlepšia elektronická prezentácia.

V stánku sa nám počas celého veľtrhu zastavovalo množstvo hodnotiacich, čo boli predovšetkým žiaci Obchodnej akadémie Sereď a odborná porota. Počas celého veľtrhu uzatvárali fiktívne obchody s ostatnými súťažiacimi a fyzickými osobami. Obchody sa uzatvárali jedna radosť, keďže u nás mohli zákazníci produkt reálne ochutnať, a podľa reakcií môžem potvrdiť, že aj chutil. Dôkazom môže byť aj diplom za 2. miesto v kategórii Inovatívny produkt.

Veľmi sa darilo aj firme Reborn, s. r. o., ktorá sa umiestnila na 1. mieste v kategórii Najlepšie logo a na 2. mieste v kategórii TOP cvičná firma. Firma 21 Kapkejks, s. r. o. získala okrem diplomu za prezentáciu aj diplom za 2. miesto v kategórii Inovatívny produkt.

Celý veľtrh ste mohli sledovať aj naživo vďaka p. učiteľke Fulierovej, ktorá ho vysielala na Facebook stránke našej školy. Pokiaľ ste vysielanie zmeškali, môžete si ho pozrieť v zázname.

Novinky

Kontakt

 • Obchodná akadémia, Tehelná 4, Hlohovec
  Tehelná 4, 920 01 Hlohovec
 • Sekretariát: 033/7301640
  Riaditeľka : 033/7320584
  Hospodársky úsek: 033/7320576
  Jedáleň: 033/7301499
  Mail: oahc@zupa-tt.sk
  Web: www.oahlohovec.edupage.sk

Fotogaléria